DŹWIĘK KULTURY

Zapraszamy na pierwsze wydanie nowego podcastu kulturalnego “Dźwięk Kultury”, w którym Bartek Leszczyński i Kuba Niedziela przybliżą Wam najciekawsze wydarzenia kulturalne w naszym Mieście i nie tylko!

Sfinansowano przez Gminę Miasto Zgierz oraz Powiat Zgierski  w ramach projektu Odkrywając Zgierz.

ODCINKI:

Dźwięk Kultury #9

Zapraszamy na kolejny "przegadany" odcinek podcastu Dźwięk Kultury! Tym razem zastanowimy się jak kultura przenika się z historią, a także jak ta historia trafiła na naszych prowadzących - Bartosza Leszczyńskiego oraz Kubę Niedzielę. Oczywiście nie zabraknie filmów, będą… murale oraz wiele innych, ciekawych historii. Zapraszamy serdecznie!

Dźwięk Kultury #7

Zapraszamy na nowy, nieco inny odcinek podcastu "Dźwięk Kultury". Tym razem porozmawiamy o tym, jak widziany jest Zgierz. Co dwa tygodnie (na zmianę z audycją bardziej informacyjną) ukazywać się będą takie, w których trochę mocniej przyjrzymy się jakiemuś konkretnemu tematowi. Za tydzień standardowo zapraszamy na audycję, w której przybliżymy zbliżające się wydarzenia kulturalne w naszym mieście.

Dźwięk kultury #6

Zapraszamy Was do wysłuchania pierwszej, tegorocznej audycji Dźwięku Kultury. ->Co nas czeka w najbliższym czasie? ->Na co czekamy w tym roku? -> Jakie zmiany czekają nasz podcast?

Dźwięk kultury #5

Koniec roku to czas refleksji i podsumowań. Zapraszamy do odsłuchania ostatniej w tym roku audycji "Dźwięk Kultury". Jakie wydarzenia zapamiętamy najbardziej? Czego sobie życzymy w przyszłym roku? Zapraszamy!

Dźwięk kultury #4

Tym razem porozmawiamy o nostalgii, świątecznych animacjach oraz najbliższych wydarzeniach kulturalnych w naszym mieście. Zapowiemy także następny podcast (już 19 grudnia) na który szykujemy dla Was coś specjalnego!

Dźwięk kultury #3

Zapraszamy serdecznie na kolejną audycję z cyklu “Dźwięk Kultury”! Jak zadbać o bezpieczeństwo naszych seniorów w sieci? Co obejrzeć w zgierskim kinie? …

Dźwięk kultury #2

Co słychać w zgierskim Muzeum? Na co wybrać się do kina? Kim są znamienici goście którzy już niebawem zagoszczą w naszym mieście? …

Dźwięk kultury #1

Zapraszamy na pierwsze wydanie nowego podcastu kulturalnego “Dźwięk Kultury”, w którym Bartek Leszczyński i Kuba Niedziela przybliżą Wam najciekawsze wydarzenia kulturalne w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *