ReSporter

ReSporter

Nazwa być może już niektórym znana, ale pałeczkę przejął nowy prowadzący – Hubert „Spider” Olczak. W audycji znajdziecie przeglądy sportowe, ciekawostki ze świata sportu, wywiady i wiele wiele więcej!

Sfinansowano przez Gminę Miasto Zgierz oraz Powiat Zgierski  w ramach projektu Odkrywając Zgierz.

ODCINKI:

W nowym odcinku usłyszycie m. in.: * Przegląd sportowy luty 2024 * Jak aktywnie spędzić czas wolny czyli propozycje naszych zgierskich siłowni oraz poszczególne oferty każdej z nich !!! * Przebieg meczu towarzyskiego Boruty Zgierz z Sokołem Aleksandrów Łódzki !!! * PO PONAD 30 LATACH ZGIERZ MA NOWE LODOWISKO! WSZYSTKO Z POMOCĄ NASZEGO POSŁA!!! * Zbliżający się wielkimi krokami mecz charytatywny w hokeju na lodzie pomiędzy TVN 24 i przyjaciele vs Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich * Rozpoczęcie nowego sezonu Walking Football w naszym mieście!!! Oraz informacja jak możecie wesprzeć Akademie Włókniarza Zgierz !!!

W nowym odcinku usłyszycie m. in.: * przegląd sportowy styczeń 2024 * Kiedy i gdzie odbędą się 70te derby Łodzi * sprzedaż karnetów dla kibiców Widzewa i ŁKS-U * City Trail Łódź 2024 - wywiad z Panem Krzysztofem który wziął udział w tym wydarzeniu już 5 raz z rzędu!!! * Orlen Cup 2024 w Łodzi. Gośćmi specjalnymi światowa elita lekkoatletyki!!! * Jak jeden wywiad w TV śniadaniowej może diametralnie zmienić życie - smutna historia Jakuba Rzeźniczaka który w jednej chwili stracił wszystko co kochał.

W odcinku usłyszycie m. in.: * przegląd sportowy styczeń 2024 * Zbiórka pieniędzy dla Krzysia Zawady podczas meczu hokejowego pomiędzy Fabrykanci Łódzkie, a Łódzkim Klubem Hokejowym * Sylwestrowy parkurn w lesie łagiewnickim z udziałem gościa specjalnego ! * Siatkarskie Derby Łodzi - Relacja że spotkania ŁKS Commerceon vs Grot Budowlani * Punkty na wagę złota!!! Kto je zdobył? ŁKS czy może Ruch Chorzów??!! oraz wiele innych wiadomości oraz newsów w dziedzinie sportowej !!!

W odcinku usłyszycie m. in.: * przegląd sportowy listopad- grudzień 2023 * Spotkanie Widzewa z Radomiakiem * Co to bikejoring? Wywiad z Bartoszem Sobeckim - srebrnym medalistą Mistrzostw Świat w Psich Zaprzęgach psów rasowych w warunkach bezśnieżnych. * Oraz przełomowe zmiany w drużynie Fabrykantów z Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *