AKTUALNOŚCI

Zgierz ma talent!

Czy masz talent, który chcesz pokazać światu? Dołącz do naszego konkursu "Zgierz Ma Talent" i podziel się swoimi umiejętnościami z całym miastem! Niezależnie od tego, czy jesteś wokalistą, artystą, tancerzem czy jakąkolwiek inną osobą o wyjątkowych zdolnościach, ta platforma jest dla Ciebie!

Ogłaszamy drugi już konkurs na wolontariackie i młodzieżowe inicjatywy lokalne (na rzecz beneficjentów, których sami sobie wybierzecie), w ramach których sfinansujemy minimum 8 autorskich pomysłów zgłoszonych przez wolontariuszy (min. 4 inicjatywy realizowane osoby dorosłe i min. 4 inicjatywy młodzieżowe realizowane przez osoby niepełnoletnie).

Cześć! Wiesz, że możesz pomóc nam w rozwijaniu aktywnej społeczności, promowaniu kultury i historii Zgierza oraz organizowaniu akcji obywatelskich dla mieszkańców? ????

Studiujesz nauki społeczne? Jesteś absolwentem/absolwentką socjologii, politologii lub etnologii i chcesz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce? Dołącz do grupy badań społecznych!

Zapraszamy do skorzystania z oferty Akademii EZG! Tym razem przychodzimy do Was z serią szkoleń skierowanych przede wszystkim do osób początkujących lub chętnych do rozpoczęcia aktywności społecznej, ale nie tylko!

Zapraszamy osoby chcące rozwinąć swoją aktywność społeczną i wprowadzić pozytywne zmiany w temacie ochrony środowiska i przestrzeni publicznej do udziału w naszym projekcie ekologicznym “W zielone gramy”!

Uwaga, uwaga! Mamy już rozstrzygnięcie konkursu na WOLONTARIACKIE I MŁODZIEŻOWE INICJATYWY LOKALNE! To WY wybraliście beneficjentów: instytucje i organizacje, którym chcecie udzielić wsparcia i poświęcić „roboczogodziny” Waszej wolontariackiej aktywności, a My z wielką radością udzielimy wsparcia Waszym działaniom 🙂

Stowarzyszenie EZG zaprasza pełnoletnie osoby początkujące lub chętne do rozpoczęcia aktywności społecznej do udziału w cyklu szkoleń “Akademia EZG”. Można zapisać się na dowolną liczbę warsztatów!

Zapraszamy do wysłuchania opowieści o dawnej ewangelickiej nekropolii i ludziach tam spoczywających.

Jeśli jesteś człowiekiem z otwartym sercem, pasją i głową pełną pomysłów, Jeśli masz wokół siebie grupę aktywnych, chcących działać wolontariuszy, Jeśli chcecie razem realizować autorskie działania, ale brakuje Wam wsparcia finansowego, Stowarzyszenie EZG ma dla Ciebie idealne rozwiązanie:)