AKTUALNOŚCI

Cześć! Wiesz, że możesz pomóc nam w rozwijaniu aktywnej społeczności, promowaniu kultury i historii Zgierza oraz organizowaniu akcji obywatelskich dla mieszkańców? ????

Studiujesz nauki społeczne? Jesteś absolwentem/absolwentką socjologii, politologii lub etnologii i chcesz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce? Dołącz do grupy badań społecznych!

Zapraszamy do skorzystania z oferty Akademii EZG! Tym razem przychodzimy do Was z serią szkoleń skierowanych przede wszystkim do osób początkujących lub chętnych do rozpoczęcia aktywności społecznej, ale nie tylko!

Zapraszamy osoby chcące rozwinąć swoją aktywność społeczną i wprowadzić pozytywne zmiany w temacie ochrony środowiska i przestrzeni publicznej do udziału w naszym projekcie ekologicznym “W zielone gramy”!

Uwaga, uwaga! Mamy już rozstrzygnięcie konkursu na WOLONTARIACKIE I MŁODZIEŻOWE INICJATYWY LOKALNE! To WY wybraliście beneficjentów: instytucje i organizacje, którym chcecie udzielić wsparcia i poświęcić „roboczogodziny” Waszej wolontariackiej aktywności, a My z wielką radością udzielimy wsparcia Waszym działaniom 🙂

Stowarzyszenie EZG zaprasza pełnoletnie osoby początkujące lub chętne do rozpoczęcia aktywności społecznej do udziału w cyklu szkoleń “Akademia EZG”. Można zapisać się na dowolną liczbę warsztatów!

Zapraszamy do wysłuchania opowieści o dawnej ewangelickiej nekropolii i ludziach tam spoczywających.

Jeśli jesteś człowiekiem z otwartym sercem, pasją i głową pełną pomysłów, Jeśli masz wokół siebie grupę aktywnych, chcących działać wolontariuszy, Jeśli chcecie razem realizować autorskie działania, ale brakuje Wam wsparcia finansowego, Stowarzyszenie EZG ma dla Ciebie idealne rozwiązanie:)

Ogłoszenie o pracę!

Stowarzyszenie EZG poszukuje osoby na stanowisko “Koordynator_ka Wolontariatu”. Wymagania: wykształcenie średnie, (w trakcie studiów) lub wyższe; umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office; dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie; umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność; doświadczenie w działalności społecznej (np. z młodzieżą lub osobami

Paka dla uczniaka #13

Czym jest “Paka dla uczniaka”? “Paka…” to organizowana od kilkunastu lat przez Stowarzyszenie EZG akcja charytatywna. Początkowo jej celem było zbieranie wyprawek szkolnych dla najbiedniejszych uczniów w Zgierzu. Z czasem i wraz ze zmianami w pomocy socjalnej formuła ta wyczerpał się, a akcja przyjęła nowy wymiar zbierania – datków na