JAk nas wspierać?

Darowizna na cele statutowe

1 procent dla OPP

Zakupy z FaniMani

Paka dla Uczniaka

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli podejmować więcej działań w Zgierzu i wspierać kolejne młode, aktywne i utalentowane osoby ze Zgierza.

WPŁAĆ DAROWIZNĘ NA CELE STATUTOWE

Stowarzyszenie EZG utrzymuje się dzięki realizowanym projektom i pozyskiwanym grantom, wpływom ze składek członkowskich oraz przekazywanym darowiznom na cele statutowe. Jeśli chcesz, żebyśmy mogli jeszcze bardziej rozwijać naszą organizację i podejmować nowe działania, wesprzyj nas darowizną!

Wpłać dowolną kwotę na nasze konto:
Stowarzyszenie EZG, ul. Długa 15, 95-100 Zgierz, KRS 0000350060
Nr rachunku bankowego: 52 2030 0045 1110 0000 0222 2700
W tytule przelewu wpisz: Darowizna na cele statutowe

Darczyńcami mogą być osoby fizycz­ne i prawne (firmy, spółki itd.). Darowiznę można przekazać na do­wolnie wybrane działanie statutowe organiza­cji.
Pamiętaj, że darowiznę możesz odliczyć od podstawy opodatkowania – w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.
Jeśli przedmiotem darowizny są pieniądze, powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy organizacji.

PRZEKAŻ 1 PROCENT PODATKU

Możliwość przekazywania 1% podatku organizacjom pożytku publicznego oznacza, że każdy polski podatnik może samodzielnie zadecydować, do kogo trafi część podatku dochodowego, które i tak musi “oddać” do państwa.

1% podatku dochodowego od osób fizycznych mogą przekazać rozliczające się w Polsce osoby fizyczne oraz podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku. Mogą to być również emeryci, jeśli samodzielnie wypełnią formularz PIT-37.

W corocznym zeznaniu podatkowym składanym do 30 kwietnia wskaż, aby 1% podatku przekazać na rzecz naszego Stowarzyszenia. Wpisz numer
KRS 0000350060 w odpowiedniej rubryce formularza PIT. Pieniądze zostaną nam później przekazane przez Urząd Skarbowy.

POMAGAJ, ROBIĄC ZAKUPY INTERNETOWE

Robisz zakupy przez Internet? Załóż konto w serwisie FaniMani.pl, które współpracują z 1000 sklepów internetowych – Allegro, Pyszne.pl, Zooplus… Przy zakupach płacisz tyle, ile zwykle, a średnio 2,5% wydanej kwoty trafia na konto naszej organizacji.

Wejdź na stronę FaniMani.pl, zarejestruj się i zaznacz Stowarzyszenie EZG jako organizację, którą wspierasz.

Zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajka FaniMani – posiada 2 najważniejsze funkcjonalności. Gdy szukasz produktu w Google – Przypominajka oznacza sklepy internetowe, które współpracują z FaniMani. Druga funkcjonalność umożliwia aktywowanie wsparcia już na stronie sklepu internetowego.

ZOSTAŃ PATRONEM NASZYCH DZIAŁAŃ

WSPIERAJ ZBIÓRKĘ "PAKA DLA UCZNIAKA"