II edycja konkursu “Zgierz Ma Talent!” [aktualizacja 16.10]

Zapraszamy do udziału w konkursie artystycznym “Zgierz Ma Talent” skierowanego do zgierskiej młodzieży w wieku 13-19 lat. Dla laureatów konkursu czekają nagrody w postaci bonów artystycznych nawet do 500 zł.

(Wpis aktualizowany 16 października)

W związku z zasadami bezpieczeństwa spowodowanymi pandemią COVID-19, Konkurs odbędzie się wyłącznie w formie online poprzez transmisję internetową w dniu 7 listopada 2020 r. (sobota) na kanale Youtube oraz Facebook Stowarzyszenia EZG. Transmisja internetowa będzie zawierać filmy przesłane przez uczestników, prezentujące ich talent.

Laureatów konkursu wybierze wspólnie Jury oraz Publiczność, głosująca w dniu transmisji. Nagrodami za trzy najlepsze miejsca oraz dwa wyróżnienia będą bony artystyczne na zakupy rzeczowe związane z talentem uczestników od 100 do 500 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać film prezentujący talent uczestnika oraz formularz zgłoszeniowy (skan/zdjęcie) do 31 października 2020 r. na adres mail: stowarzyszenie@ezg.info.pl.

Film prezentujący talent uczestnika/uczestników powinien trwać maksymalnie 3 minuty. Film powinien powstać w okresie ogłoszenia Konkursu (październik 2020 r.) i zawierać informację o udziale uczestnika/uczestników w Konkursie „Zgierz Ma Talent”.

Maksymalna liczba występów konkursowych wynosi 10.